Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie śruby do montażu Radia Stream

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie śruby do montażu Radia Stream

    Zamieszczone przez bizon83
    Octavia 1,6 AEE 210tyś gaz założony rok temu.
    Od jakiś 2 mc pojawił się problem.
    Na zimnym silniku na benzynie przerywa gaśnie "zamula" jak silnik się zagrzeje
    i przełączy się na gaz jest wszystko ok, po przełączeniu na benzyne (jak jest ciepły)
    wszystko ok nic się nie dzieje. Problem tylko pojawia się na zimnym silniku.
    Wymieniłem już czujnik temperatury silnika.
    Trzeba dodać że chwilowe spalanie na zimno kiedyś pokazywało 10-15 a teraz 30-45
    wychodzi na to że jest podawana niewłaściwa mieszanka.
    Proszę o pomoc gdzie szukać problemu.


    Mam octavie 1,6 z 98 r z instalacja LPG sekwencja i mam identyczne objawy. Oprocz wspomniaych czujnikow i swiec sprawdzilem jeszcze pompe paliwa i wszytsko wydaje sie byc ok. Dzis jade podpiac sie pod kompa - moze cos pokaze. Jakby sie komus udalo zlokaliwoac przyczyne to prosze o odpowiedz.
    pozdrawiam
    Artus

  • #2
    Jakie śruby do montażu Radia Stream

    Właśnie z duszą na ramieniu powyjmowałem ramki i zaślepki no i przystąpiłem do zamocowania radia. Nie mam niestety śrub i nie wiem teraz czy tam powinny być śruby z gwintem metrycznym czy blachowkręty?

    Komentarz


    • #3
      Wkręty. Jakieś musisz dopasować. Powinny chyba pasować o średnicy 4mm i długości ok 15-20mm
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez AdamB
        Wkręty. Jakieś musisz dopasować. Powinny chyba pasować o średnicy 4mm i długości ok 15-20mm
        Dzięki !! Radio zamontowane i takie właśnie wkręty pasowały (dałem te krótsze miały około 15mm). Blaszki mocujące na szczęście były wsadzone fabrycznie.

        Komentarz


        • #5
          ARobert, Nie ma sprawy
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X